שידור חי

רדיו קול תבונה

עכשיו בשידור

כותרת

אמן


מגישים

הרב איתי בן אהרון מוכר מאוד בשיעוריו הרב בתחומים שונים ומגוונים, ידוע במתק שפתיו. מידי שני וחמישי, משודרת תוכניתו של הרב "נביאים וכתובים" בשעה 11 בבוקר.  

הרב עבדיאל ישראלי, הוא תלמידו המוהבק של הראשון לציון והרב הראשי לישראל מרן הגאון רבינו יצחק יוסף שליט"א ובתקופה האחרונה הפך גם לעוזר ההלכתי בלשכת הראשון לציון. שנים רבות שהרב עוסק עם נוער מתמודד, וזכה לקרב הרבה מהם לאבינו שבשמים. תוכניתו של הרב "אוזן קשבת" המיועד ללבטים של בחורי ישיבה, משודרת מידי יום שלישי בשעה 11 בלילה.  

הרב חנניה מנס הוא יו"ר ארגון "בנועם שיח", מתמחה בענייני חינוך ילדים. תוכניתו של הרב "חכמת חינוך", משודרת בקול תבונה מידי יום שלישי בשעה עשר בערב.  

הרב יוסף ברקוביץ הוא מרצה בכיר, התמתחותו בעיקר בענייני כוחות הנפש. תוכניתו של הרב "נפש יהודית", משודרת בקול תבונה מידי יום ראשון בשעה 9 בערב.  

הרב שמעון ללוש הוא מו"צ בעיר אלעד, ראש כולל "חכמת שלמה" וראש בית ההוראה "טהרת יוסף". מידי יום חמישי בשעה 8 בערב, משדר הרב את תוכנית "אור השבת" בה הוא משיב לשאלות המאזינים בהלכות שבת.

הרב מאור כהן הוא מו"צ בהלכה, שלוקח נושא ויורד אליו עד הסוף. לרב יש שיעור שבועי קבוע בעיר הרצליה, אליו מגיעים המוני אנשים. תוכניתו של הרב "עומקה של תורה", משודרת בקול תבונה מידי יום שלישי בשעה 9 בערב.

הרב שלמה דנינו הוא רב היישוב "יערה" שבצפון, אחראי הכשרות במועצה האזורית "מעלה יוסף" וראש כולל "מסילות החיים" בשלומי. הרב נודע בשיעוריו הנמסרים בחן ובשפה ברורה. תוכניתו השבועית של הרב, "מגזין הכשרות" משודרת בקול תבונה מידי יום חמישי בשעה 11 בלילה.

הרב משה חיים בן יהוידע הוא מראשי מכון "הדרת קודש" לאהדרת ספרי רבותינו. הרב גם מתמחה בעריכה תורנית ועוד. מידי יום מגיש הרב את פינת "פניני הדף היומי", בה הוא מעביר נקודות מרכזיות מתוך הדף הנלמד באותו יום.